Kuvagalleria
Yöpuvut, 110/116
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 110
Merkki: H&M
Sukupuoli: Pojat
Myydään kaksi h&m merkkistä kesä yöpukua. Lyhythihainen t-paita ja shortsit. Koko näissä on 110/116, mutta vastaa pienempää, sanoisin 104/110 olisi oikeampi, voi olla hyvä jo 98 koossa, riippuu lapsen mallista. Molemmissa siisti käytetty kunto. Sininen jonkin verran haalistunut. Vaaleasta paidasta pari haaleaa tahraa huomasin, muuten siisti. Sinisessä lahkeen alkuperäinen ommel on pätkältä pärönnyt, joka korjattu sekä paidassa oli myös pieni pätkä. Hinta yhteensä.
Kaksi kesää käytetty. Pesty hajusteettomasti, mutta pesty myös koneessa jossa on käytetty hajusteellista pesuainetta. Ei lemmikeitä, ei tupakointia.
Postitus onnistuu myös ilman toridiiliä ja postit toki yhdistelen/nouto.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.1.2026 klo 15.27 ・ Ilmoituksen tunnus: 35842043
