
Kuvagalleria
Frank Lyman cocktailmekko Punainen 42
Myydään
Toimitus alkaen 1,49 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,50 €. Toimituskulut normaalisti 2,99 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 42
Merkki: Frank Lyman
Tyyppi: Juhla- tai cocktailmekko
Väri: Punainen
Frank Lyman viininpunainen kiiltävä mekko jossa alusmekko koko EU 42, sopii myös EU 46 ja 44, XL, XXL. Ovh 250€.
Myydaan paristi pidetty polveen yläpuolelle tuleva joustava trikoomekko. Sopii parhaiten koolle EU44, XXL. Sopii myös EU42 koolle XL. Mekko joka tulee polven yläpuolelle. Helppo yhdistää muihin asusteisiin. Kunto kuin uusi, ei mitään käytönjälkiä. Mekossa on alusmekko.
Kotelomekko - wine red
Koko
Pituus: Polvipituinen
Hihan pituus: 3/4
Tuotetiedot
Kaula-aukko: V-kaula-aukko
Kuosi: velour
Yksityiskohdat: Alusmekko
Materiaali & huolto
Päällikankaan materiaali: 95% polyesteri, 5% elastaani
Materiaali: Trikoo
Hoito-ohje: Ei rumpukuivausta
Savuton ja elaimeton koti. Toridiili, nouto Helsingista Aurinkolahdesta tai postikulut ostajalle. MobilePay, kateisella tasaraha tai tilisiirto. Paljon muutakin myynnissä, voin yhdistää postikuluja. Katso myös muut mekot merkeiltä: Joseph Ribkoff, Frank Lyman, Ralph Lauren, Hugo Boss, Rils, Ril’s, Marimekko, S.T.I.
cocktailmekko, juhlamekko, mekko, juhla, bilemekko, kesämekko, valmistujaiset, raskausmekko, arkimekko, kukkamekko, työmekko, smart casual, Joseph Ribkoff, Frank Lyman, Ralph Lauren
Frank Lyman Design Wine Maroon Velvety Dress Style 185238 Size 42
The is in excellent pre-owned condition.
This is a wine color / maroon.
Zips up the back.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 18.1.2026 klo 20.44 ・ Ilmoituksen tunnus: 35895674