Kuvagalleria
Pokemon Monster Brain Nintendo Game Boy cheat cartridge
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Alusta: Muut pelit
Pokemon 1. Sukupolven huijauskortti.
Monster Brain korttiin laitetaan haluama peli (Yellow, Blue, Red) ja Monster Brain tökätään konsoliin. Tarkoitettu Game Boy Colorille.
Monster Brain on huijauskortti/pelikortin ohjelmoija. Sillä voi luoda custom pokemoneja, vaihtaa statteja, EV-arvoja, väripalettia, lisätä esineitä peleissä. Tällä voi siis nopeuttaa läpipeluuta antaen itselleen tarpeellisia välineitä, tehdä varmuuskopioita tallennuksista, tehdä huijauspokemoneja paremmilla stateilla jne mitä aikakauden parhaisiin huijausteknologioihin sisältyi.
Olen itse tällä muokkaillut Pokemon yellow:n sisältöjä. Paperinen ohjekirja on espanjaksi tässä espanjankielisessä versiossa. Paketti itse on englanniksi, kuten kortin valikotkin muistaakseni.
Nouto sopii tarvittaessa myös. Myynnissä myös Vintedin puolella.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 19.1.2026 klo 14.42 ・ Ilmoituksen tunnus: 35946718
