Kuvagalleria
(1/5)
Layered x Evelina Kroon Korean Chives juuttimatto 145 x 195 cm
Myydään359 €
Kuvaus
Layeredin arkiston aarteet saavat toisen mahdollisuuden Mjukilla. Late Breakfast -mallisto koostuu käsintehdyistä matoista, joissa on Evelina Kroonin selkeä, graafinen kädenjälki. Juuttimatot ovat täydellinen valinta tiloihin, joihin halutaan pehmeämpi ja kodikkaampi tunnelma, kuten olohuoneisiin, makuuhuoneisiin tai ruokailutiloihin. Korean Chives on käsintehty 15 % puuvillasta ja 85 % juutista.
Pieniä käytön jälkiä. Yleisvaikutelma erittäin hyvä.
Väri: Beige/Vihreä/Monivärinen
Leveys: 145 cm
Korkeus: 2 cm
Syvyys: 195 cm
Lisätietoja ja lisää kuvia löydät klikkaamalla Mjukin verkkosivuille painamalla nappia ”Osta myyjän sivustolta”. Verkkosivuilta näet myös tuotteen saatavuuden ja voit ostaa huonekalun muutamalla klikkauksella.
Mjukilta löydät pohjoismaiden laajimman valikoiman kiertotalous- ja second hand -huonekaluja saman katon alta.
- Puhdistettuja second hand -huonekaluja
- Kestäviä kiertotalouskalusteita suoraan brändeiltä jopa 80 % edullisemmin
- Nopea kotiinkuljetus ja palautusoikeus
Mjuk-kuljetukset alueilla Helsinki, Espoo, Vantaa, Turku, Tampere ja muu Uusimaa. Muille alueille kuljetamme Postin kautta. Voit myös säästää toimituskuluissa noutamalla tilauksesi itse varastoltamme Vantaalta.
Selaa koko Tori-kauppamme valikoimaa: https://www.tori.fi/tori-kaupat/mjuk
Instagram: www.instagram.com/mjuk.fi
Selaa koko tuhansien huonekalujen valikoimaamme: https://www.mjuk.com/fi-fi
Hakusanat: matto matot villamatto pyöreä matto juuttimatto itämainen matto olohuoneen matto nukkamatto iso matto ryijymatto
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
- Korkeus
- 2 cm
- Leveys
- 145 cm
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 35998326 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 20.1.2026 klo 18.19 |
