Kuvagalleria
Alushame pitkä S M L leveä pitsireuna valkoinen,nouto Vaasa/toridiili
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Koko: M
Väri: Valkoinen
Kaunis itsetehty pitkä puolialushame alaspäin runsaasti levenevä valkoinen. Sopii S M L kokoisille, S kokoinen voi ehkä joutua lyhentämään vähän kuminauhaa. Alushame on tehty valkoisesta kiiltäväpintaisesta vuori kankaasta. Vuorikangas ei jousta eikä se ole sähköistä. Alushameen reunassa on 20 cm leveä kaunis puuvillapitsi. Pitsiä alareunaan on ommeltu yli 4,10 m. Alushameen kokonaispituus on
n. 93 cm.
Alushame antaa mekolle tai hameelle ryhtiä ja osa pitsireunasta näkyy kauniisti pitkän mekon helman alta.
Itse olen käyttänyt tätä esim minulla myynnissä olevan mustan Marks&spencerin pitkän valkokukallisen viskoositrikoo mekon kanssa.
Alushame on tahraton ja hyväkuntoinen. Kangas ja pitsi on ostettu suomalaisesta kangaskaupasta.
Nouto Vaasa, käteismaksu tai postitus toridiilinä
*
Puolialushame juhla-alushame pitsialushame romanttinen
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.1.2026 klo 15.57 ・ Ilmoituksen tunnus: 36029312
