Kuvagalleria
Joha merinovilla-silkkisekoitemekko, koko 98/104
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 98
Sukupuoli: Tytöt
Myydään siistikuntoinen Joha-merkin kaunis merinovilla-silkkisekoitemekko, jossa höyhenkuvioita. 85% merinoa, 15% silkkiä. Ei käytön jälkiä, koska oli max. kerran päällä.
Hajusteeton ja savuton talous, ja meillä ei omia eläimiä, mutta perheenjäsenen koira vierailee silloin tällöin.
Nouto, tai lähetys onnistuu Toridiilinä sekä vanhalla tavalla viestiä laittamalla lähetän myös ostajan haluamalla lähetystavalla (Posti/Matkahuolto) lähetyskulut tällöin painon ja tilavuuden mukaan). Maksu onnistuu käteisellä, tilisiirrolla tai Mobilepaylla. Kurkkaa myös muut myynti-ilmoitukseni :)
Asiasanat: merinovillasilkkimekko villasekoitemekko sulka höyhen
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 22.1.2026 klo 23.32 ・ Ilmoituksen tunnus: 36091187

