Kuvagalleria
Kari Traa Ragna Jacket
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: XS
Kari Traa Ragna hiihtotakki/talvijuoksutakki, XS, väri taupe (malva/persikka).
Ostin täältä, mutta ei ollutkaan itselleni rinnanympäryksestä istuva. Kai-kai-mitta n. 46 cm, olka-helma n. 57 cm/n. 61 cm (takaa), ks. kuvat.
Nouto, toridiili tai postitus. Mobilepay käy.
//
Netistä lainattu kuvaus:
Kari Traan Ragna-takki on täydellinen valinta aktiiviselle naiselle, joka etsii toiminnallista takkia, jossa on korkea mukavuus ja tyylikäs muotoilu!
Normaali istuvuus
Vettähylkivä, joustava materiaali
Lämmittävät ominaisuudet
Korkea kaulus leukasuojuksilla
Kokopitkä vetoketju
Taskut vetoketjulla
Pitkät hihat joustonauhalla hihansuissa
Heijastavat logoprintit
Kari Traan Ragna-takki on valmistettu vettä hylkivästä ja joustavasta materiaalista, joka pitää sinut mukavana ja kuivana säästä riippumatta. Rinnan ja selän päällä olevien kevyesti eristettyjen osien ansiosta pysyt lämpimänä myös kylmemmällä ilmalla. Korkea kaulus, jossa on leukasuoja ja täyspitkä vetoketju, suojaa sinua tuulelta ja kylmältä. Vetoketjulliset käsitaskut tarjoavat turvallisen säilytyspaikan arvotavaroillesi. Heijastavat logopainatukset lisäävät näkyvyyttä, kun ulkona on pimeää. Pue Ragna-takki päällesi ja tunne olevasi valmis kaikkeen, mitä ulkoilma tarjoaa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 4.2.2026 klo 18.41 ・ Ilmoituksen tunnus: 36159851
