Kuvagalleria
(1/3)
Mercedes-Benz Sprinter W903/VW LT Puhallinmoottori Valeo 96-06
Myydään70 €
Kunto: Uusi
Merkki: Mercedes-Benz
Sprinter uusi puhallinmoottori. Aito Valeo, ei tarvike. Ilmastoimattomat mallit.
MERCEDES-BENZ A0008352385
MERCEDES-BENZ A0018305808
MERCEDES-BENZ A0018352385
MERCEDES-BENZ A18305808
MERCEDES-BENZ A18352385
MERCEDES-BENZ A8352385
Nouto Porista tai Matkahuolto 7e. Viestillä tavoittaa parhaiten. HUOM! HUOM! HUOM! VASTAAMME VIESTIINNE SÄHKÖPOSTILLA! VARMISTA SÄHKÖPOSTIOSOITTEESI AJANTASAISUUS JA LISÄKSI ROSKAPOSTIKANSIO, JOS ET KÄYTÄ GMAIL-OSOITETTA!
Lisäpalvelut

Valtakunnan Kone
Kielokorventie 14 29570 Pori, Söörmarkku, Satakunta
Viimeksi muokattu: 28.1.2026 klo 21.31 ・ Ilmoituksen tunnus: 36363061

