
Kuvagalleria
Uusi Hugo Boss The Scent for Men Eau de Toilette 100 ml
Myydään
40 €
Tuotteen kuvaus
Myynnissä uusi, käyttämätön miesten hajuvesi. Ostettu 2025 kesällä, alkuperäinen pakkaus ei ole tallessa - ollut alusta saakka vitriinissä esillä. Nouto Helsingistä.
Ikoninen Eau de Toilette, joka vangitsee kahden ihmisen vahvan ja kiistattoman kemian. Tuoksu on saanut inspiraationsa rohkean kohtaamisen vuorovaikutuksesta ja yhdistää intensiivisiä, vastustamattomia kontrasteja meripihkan, puun ja hedelmien kokonaisuuteen. Se avautuu luonnollisen inkiväärin mausteisella raikkaudella ja kohtaa yksinomaan BOSSille luodun maninkahedelmänuotin koukuttavan eleganssin. Pohjalla lämpimät nahkavivahteet voimistavat jännitettä ja antavat tuoksulle syvän, sensuellin ja vangitsevan luonteen.
Pullon läpikuultava lasi yhdistettynä ikoniseen BOSS-logoon ja asemetallin sävyiseen Double-B-monogrammikorkkiin heijastaa tuoksun ilmeikästä luonnetta ja intensiivistä aistillista olemusta. Moderni miesten tuoksu, joka on luotu herättämään vetovoimaa ja jättämään pysyvän vaikutelman.
- maskuliininen, energinen ja sensuelli tuoksu
- tuoksuperhe: Ambery Woody Fruity
- Eau de Toilette
- Latva: inkivääri
- Sydän: maninka
- Pohja: nahka-akordit
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.1.2026 klo 4.46 ・ Ilmoituksen tunnus: 36444549