
Kuvagalleria
Ben Davis pitkä takki kokolappu 40
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 40
Tyyppi: Pitkä takki
Väri: Sininen
Myydään Ben Davis merkin sininen pitkä farkkumainen takki, kokolapussa 40R. Mitat kai kai 57cm, olka olka 47cm olka helma 109cm. Materiaali polyesteri65%, 35% puuvillaa. Takissa paljon tasku yksityiskohtia sekä sivuilla "reikätaskut". Erittäin hieno kuntoinen ikäisekseen, ei näytä pidetyltä (väri säilynyt kauniina). Lemmikitön ja tuoksuton koti. Hp 100€ nouto Rekola, postikulut ostajalle.
Merkistä; Ben Davis on yhdysvaltalainen, vuonna 1935 San Franciscossa perustettu ikoninen työvaatemerkki, joka tunnetaan erityisesti kestävästä "Plenty Tough" -laatua edustavasta denimistä ja puuvillatwill-vaatteistaan. Brändin perusti Ben Davis yhdessä isänsä Simonin kanssa, mutta sen juuret ulottuvat 1800-luvulle Jacob Davisiin, modernien niitattujen farkkujen keksijään.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.2.2026 klo 9.38 ・ Ilmoituksen tunnus: 36591075