Kuvagalleria
Kaiko Lilies Puff blouse kuosipusero
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 4,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: M
Merkki: Kaiko
Tyyppi: Pusero
Väri: Kirjava
Kerran käytetty Kaikon kaunis pusero. Ostettu uutena. Myyn koska väri ei tunnukaan omalta.
Koko M.
Leveys hartia 40cm, pituus 57cm.
Valmistajan kuvaus:
Tyylikäs ja ajaton naisten pusero - Puff Blouse on valmistettu korkealaatuisesta, vastuullisesta EcoVero™-viskoosista, joka tuntuu iholla silkkimäisen pehmeältä.
Klassiset design-elementit, kuten näyttävät volyymihihat ja elegantti smock-rypytys ranteissa, tekevät tästä pitkähihaisesta puserosta täydellisen valinnan sekä toimistopäiviin että juhlaan. Tyylikästä pystykaulusta koristavat selkäpuolella kauniit päällystetyt napit ja halkio. Lilies -kukkakuosi yhdistää punertavan rusehtavan pohjavärin ja suurikokoiset, vesivärimäiset kukkakuviot luoden ajattoman tyylikkään kokonaisuuden.
Tämä vastuullisesti valmistettu naisten pusero on monipuolinen vaate, joka sopii erinomaisesti yhteen niin farkkujen kuin juhlavampienkin alaosien kanssa. Puff Blouse on suunniteltu ja valmistettu kestämään käytössä, mikä tekee siitä täydellisen valinnan laatutietoiselle kuluttajalle.
Materiaali:
Kudottu kangas, 100% EcoVero™-viskoosi
Pesuohje: Konepesu 30 asteessa. Valkaisu kielletty. Rumpukuivaus kielletty. Silitys max. 110 asteella. Kemiallinen pesu sallittu.
Kissakoti.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.2.2026 klo 20.41 ・ Ilmoituksen tunnus: 36693422