Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Kaunis miestenkello Heritorilta Gatling-sarjasta. Viitenumero HERHS2301. Kellon voimanlähteenä on automaattinen koneisto, joka on nähtävissä kellon takapuolella. Koneisto on nähtävissä myös etuosan erottuvan skeletaalisen kellotaulun kautta. Helposti luettava kontrastin ansiosta viisareiden ja indeksien kanssa.Uusi ja käyttämätön!Kello lepää mukavalla nahkaisella kellonrannekkeella.Toimitetaan sisältäen kaikki näytetyt tarvikkeet ja valkoiset asiakirjat.Kello: automaattinenmateriaali: teräsläpimitta: noin 44 mm ilman kruunua.Hihnan pituus: noin 20 cm, mukaan lukien kello.Ikä: 2024Se lähetetään vakuutettuna.Valokuvien ottaminen on osa kuvausta.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.