Kuvagalleria
Guess naisten tekonahkalaukku
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 6,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Merkki: GUESS
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Tekonahka
Guess Vikky Convertible Pouch naisten tekonahkalaukku.
Beige-kuvioinen tekonahkainen käsilaukku, jossa Guess-logokuviointi ja pitkät kantokahvat. Laukun mukana irrotettava pienempi olkalaukku samasta kuosista. Pääosassa magneettikiinnitys ja sisällä vuorattu lokero, jossa sivutaskuja pientavaroille. Sopii arkilaukuksi ja pienen laukun ansiosta myös kevyempään käyttöön.
Ihan uudet laukut ja pörrö hanskat ja lämpö pannat uusia kaikki ja Isompi on normi käsilaukkua pikkuisen isompi eli mahtuu todella hyvin tavaraa. ovat pari kertaa käytössä olleet. Hinta näkyykin kuvasta eli ovh 155€ Myyn tarpeettomana nämä poijes
( ei oo pakko ottaa pörröhanskoja ja Lämpö pantoja ne on yhteensä 10 E pois hinnasta)
Postitus onnistuu !
Nouto muutoin Oulu Toppilasta!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.2.2026 klo 20.03 ・ Ilmoituksen tunnus: 36770238
