Kuvagalleria
Sandro ruskea tekoturkki, M
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 10,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: M
Merkki: Sandro
Tyyppi: Talvitakki
Väri: Ruskea
Sandro naisten ruskea keinoturkis, koko M (Sandron kokomerkintä 2, vastaa EU 38). Sävy näkyy kuvista todenmukaisesti, lähellä oranssihtavaa lämpimän ruskeaa. Takki on pehmeäpintainen ja sileäkarvainen. Vetoketjukiinnitys edessä ja sivutaskut. Takissa on pehmoinen kaulus ja resorilliset hihansuut, joissa kelta-ruskea raidallinen sporttihenkinen resori. Vuorattu sisäpuolelta. Vuorituksen ansiosta hyvin lämmin, menee hyvin pakkassäilläkin. ❄️🤎
Käytetty kerran pesulassa ja otsonoinnissa. Ostettu Pariisissa Sandron liikkeestä syksyllä 2018, huomioi miten hyvässä kunnossa säilynyt jo yli 7 vuotta! :) Paljon käyttöikää jäljellä vielä, takki on uudenveroisessa kunnossa. Ovh 500€.
Tarjoa hintaa!
Postit ostajalle tai nouto Hietalahti/Hki keskusta.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 16.2.2026 klo 19.30 ・ Ilmoituksen tunnus: 36833969