Kuvagalleria
(1/5)
Kaulakoru riipuksella Hopea - Anneke Schat 1942–2024
Myydään184 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Erityinen yhdistelmä riipuksesta ja soljesta ensimmäisen luokan hopeasta, suunnitellut hollantilainen taiteilija Anneke Schat.Muoto on abstrakti ja tyypillinen hänen omaperäisyydelleen. Korua voidaan käyttää sekä riipuksena ketjussa että rintakoruna.Riipus myydään hienon sopivan hopeaketjun kanssa.Yksityiskohdat:Suunnittelija: Anneke SchatLähtömaa: NederlandMateriaal hanger-broche: hopeaHopeapitoisuus: 925Keurmerken hanger-broche: 925 ja makerstempel Anneke SchatRiipuksen-nastakorun pituus: 4,6 cmLeveys (kaari): 2,0 cmKetju: kiertynyt ketjuKetjun materiaali: hopeaHopeapitoisuus ketjussa: 925Ketjun leveys: noin 1,5 mmKetjun pituus: 49,5 cmKaikki korut pakataan huolellisesti korurasiaan ja lähetetään seurantatunnuksella.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 36934156 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 11.2.2026 klo 15.59 |