ToriDiili
Kuvagalleria
(1/5)
Christian Louboutin - Lou Limited Edition - Korkeavartiset lenkkarit - Koko: EU
Myydään549 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Louboutin - Lou Limited Edition Korkeavartiset tennaritUpea ja tyylikäs – erinomaisessa kunnossa.Valmistettu kanvaasikankaan ja nahan yhdistelmästä, pääasiassa tummansinisen ja harmaan sävyissä.Kaunis yksityiskohta on denimi-tyylinen kanvas, jonka päällä on Louboutin-printti.Hoge winkelwaardeErinomaisessa kunnossaUlkoapäin erinomaisessa kunnossa ilman käytön merkkejä.Kengän pohjan alapinnalla on hyvin vähän käyttäjän jälkiä.Sisäpohja erinomaisessa kunnossa.Mt EU 37Ominaisuudet:- Malli: Louboutin - Lou Limited Edition High-top-tennarit- vasikanahka ja kanvasTäysin nahkainen sisäpuoli.- Zoolhoogte: 3 cmSulje nauhoilla.Erinomaisessa kunnossaHyvin pakattu, vakuutettu lähetys seurantanumerolla.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 36968267 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 12.2.2026 klo 14.33 |