Kuvagalleria
(1/5)
Magis Déjà-Vu baarijakkara
Myydään248 €
Kuvaus
Magisin Déjà-Vu-baarijakkara on Naoto Fukasawan suunnittelema pelkistetyn elegantti istuin, jossa selkeät geometriset linjat tuovat tilaan rauhallista ryhtiä. Ajaton muoto sopii luontevasti niin keittiösaarekkeen kuin baaritason ääreen ja istuu monenlaisiin sisustuksiin.
Istuinosan reunassa naarmuja. Ylemmästä kiinityskohdasta puuttuu yksi ruuvi, sillä ruuvinreikä on viallinen.
Väri: Hopea
Leveys: 50 cm
Korkeus: 76 cm
Syvyys: 50 cm
Lisätietoja ja lisää kuvia löydät klikkaamalla Mjukin verkkosivuille painamalla nappia ”Osta myyjän sivustolta”. Verkkosivuilta näet myös tuotteen saatavuuden ja voit ostaa huonekalun muutamalla klikkauksella.
Mjukilta löydät pohjoismaiden laajimman valikoiman kiertotalous- ja second hand -huonekaluja saman katon alta.
- Puhdistettuja second hand -huonekaluja
- Kestäviä kiertotalouskalusteita suoraan brändeiltä jopa 80 % edullisemmin
- Nopea kotiinkuljetus ja palautusoikeus
Mjuk-kuljetukset alueilla Helsinki, Espoo, Vantaa, Turku, Tampere ja muu Uusimaa. Muille alueille kuljetamme Postin kautta. Voit myös säästää toimituskuluissa noutamalla tilauksesi itse varastoltamme Vantaalta.
Selaa koko Tori-kauppamme valikoimaa: https://www.tori.fi/tori-kaupat/mjuk
Instagram: www.instagram.com/mjuk.fi
Selaa koko tuhansien huonekalujen valikoimaamme: https://www.mjuk.com/fi-fi
Hakusanat: tuoli tuolit ruokapöydän tuoli jakkara baarituoli baarijakkara baarijakkarat baarituolit korkea tuoli
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
- Korkeus
- 76 cm
- Leveys
- 50 cm
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 37221718 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 18.2.2026 klo 17.20 |


