Kuvagalleria
Salomon ACS PRO LEATHER
Myydään
99 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Kengän koko: 43
Merkki: Salomon
Tyyppi: Tennarit
salomon acs pro leather - tennarit
alle 10krt käytetyt
Koko: 42 2/3 / M9 / W10
Ovh 210€
Tästä kesätossut edullisesti
mielellään nouto mutta voin postittaa - en käytä toridiiliä.
Nauhoitusjärjestelmä
Quicklace™: Minimalistinen ja vahva nauhoitus, joka kiristyy yhdellä vedolla. Helppo pukea ja riisua.
Pohjallinen
Tekstiili
Vuori
Tekstiili
Ulkopohja
Kumi
Päällinen
Synteettinen / nahka
Runko
agileCHASSIS™ -järjestelmä: ACS antaa vakautta ja vaimentaa sekä toimii yhdessä EnergyCell-välipohjan kanssa.
Pohjallinen
Muotoiltu OrthoLite®-sisäpohja: Muotoiltu vastaamaan jalkasi muotoja. OrthoLite®-sisäpohja tarjoa erinomaisen vaimennuksen, hengittävyyden ja kestävyyden sekä parantaa kengän käyttömukavuutta ja suorituskykyä.
Vuoren kankaat
Kangasvuori: Pehmeä ja hengittävä vuori on erittäin mukava.
Materiaali
Suojaava Mesh-kangas: Tiivis Mesh-kangas, joka estää roskien kulkeutumisen jalan ja kengänpohjallisen väliin.
Mokkanahka: Haljasmokka, joka on kestävä ja jonka käyttöikä on pidempi.
Ulkopohjan tyyppi
All Terrain contaGRIP®: All Terrain Contagrip® -ulkopohja on suunniteltu toimimaan useilla eri alustoilla. Pohja lisää kestävyyttä ja varmuutta kosteilla, kuivilla, kovilla tai pehmeillä alustoilla.
Pintarakenne
Nauhatasku: Helppo säilytystila quickLACE™-nauhajärjestelmälle.
sensiFIT™: sensiFIT™ hellii jalkaa välipohjasta nauhoitukseen asti ja tarjoaa varman, napakan ja yksilöllisen istuvuuden koko jalan alueella.
Sivulla suojaava pehmuste: Kestävä, vaimentava pehmuste jalkapöydän sivuilla suojaa ja pidentää käyttöikää.
sneakers
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.2.2026 klo 8.37 ・ Ilmoituksen tunnus: 37277486