Just Cavalli - Signature Snake watch white Two-Tone - JC1L301M0075 - Naiset -
Myydään199 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Upea Just Cavalli -kello, viitenumero JC1L301M0075, malli Snake watch. Kello toimii quartz-koneistolla ja kellon kellotaulu on helposti luettavissa, siinä on erottuva kuvio kellotaulussa sekä bezelillä käärmeaiheinen kuva ja jalokiviä. Ranneke itsessään on myös koristeltu säännöllisesti. Ranneke on lisäksi elastinen, joten se sopii miltei kaikille ranteille.Uusi ja käyttämätön!Toimitukseen sisältyy kuvatut (tyhjät) lisävarusteet kuten kuvissa.Kellon koneisto: quartzKotelon materiaali: teräsläpimitta: noin 23 mm ilman kruunuapaksuus: noin 8 mmrannekkeen pituus: noin 18 cm kellon kanssaIkä: 2020+Vakuutetusti lähetettävä.Kuvat ovat osa kuvausta.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.