Kuvagalleria
Burberry miesten toppatakki L/M -koko
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Koko: L
Merkki: Burberry
Tyyppi: Talvitakki
Väri: Beige
Tauben värinen miesten toppatakki vuodelta 2012. Kangas satiinikiiltoinen jonkin verran vettä pitävä. Koko L, mutta vastaa reilua M -kokoa. Nyt kun itse käytän väljempää L-kokoa tai slim XL -kokoa niin jäänyt pieneksi.
Kohtuu vähällä käytöllä ollut, mutta vikana vetoketjussa ”hampaita” poikki yläosasta kaulusosan alalaidan kohdalta. Ks. kuva. Ei ole omaa käyttöä haitannut kun ei ole ihan ylös saakka pitänyt vetoketjua kiinni. Vaihtoehtoisesti onnistuu napittaa takki kiinni ylös saakka.
Ostettu aikanaan ulkomailta yleisestä vaatekaupasta, ei Burberry -liikkeestä, eikä kuittia tallessa enää joten en voi 100% aitoustakuuta antaa. Kuitenkin kaikin puolin siisti ja laadukas takki pois lukien tuo vika vetoketjussa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.2.2026 klo 7.35 ・ Ilmoituksen tunnus: 37532419