Kuvagalleria
KALEVALA Amulettiriipus Aurinkoleijona
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 6,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Merkki: Kalevala
Sukupuoli: Unisex
Päämateriaali tai -kivi: Hopea
Myydään käyttämättä jäänyt, Kalevalan Amuletti -sarjan hopeinen kaulakoru / riipus. Suunnittelija Lina Simons.
Helan halkaisija n. 2 cm. Koru 925-leimattua, kirkasta hopeaa. Ketjussa on säädettävä pituus 40 / 45 / 50 cm. Korun mukana tulee myös jatkopala, jolla ketjusta voi tehdä 55- tai 60-senttisen. Ketjussa ja jatkopalassa on perinteinen jousirengaslukko.
Kunto uutta vastaava. Pari kertaa siististi käytetty, muutoin säilötty laatikossaan. Alkuperäinen rasia tarinalappuineen mukaan.
Myynnissä myös muita Kalevala koruja.
Hakusanat Kalevala, Kalevala Koru, Kalevala Korun, Kaulakoru, Kaulaketju, Hopea, Hopeinen, Hopeakoru, Riipus, Riipusketju, Amuletti, Amulettikaulakoru, Amulettikoru, Amulettiketju, Ankkuriketju
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 14.3.2026 klo 21.44 ・ Ilmoituksen tunnus: 37669160


