Kuvagalleria
TAG Heuer rannekello unisex
Myydään
3 200 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Merkki: TAG Heuer
Sukupuoli: Unisex
Myydään: TAG Heuer Carrera Calibre 1887 Chronograph (CAR2014.FC6235) – Huollettu, uusittu alkuperäisranneke!
Myynnissä todellinen kellomaailman moderni klassikko, TAG Heuer Carrera arvostetulla in-house Calibre 1887 -koneistolla. Tässä 43 mm mallissa yhdistyvät upeasti moottoriurheilun perintöä henkivä kronografi ja elegantti pukukello. Syvän musta taulu yhdessä ruusukultaisten arabialaisten numeroiden ja osoittimien kanssa tekee tästä kellosta erittäin näyttävän ja monikäyttöisen katseenvangitsijan.
Kellon kunto ja historia:
Kello on ostettu vuonna 2015 ja se on ikäisekseen erittäin hyvässä kunnossa. Arvokellolle tyypilliseen tapaan tästä yksilöstä on pidetty hyvää huolta ja säännöllisesti huollettu.
Uusi alkuperäisranneke: Kelloon on vaihdettu alkuperäinen TAG Heuerin musta alligaattorinnahkaranneke tyylikkäällä taittolukolla.
Tekniset tiedot (CAR2014.FC6235)
Koneisto: Automaattinen in-house TAG Heuer Calibre 1887 (pilariratas-kronografi, n. 50 tunnin käyntivara).
Rungon koko: 43 mm
Materiaali: Ruostumaton teräs (kiillotettu)
Taulu: Musta, ruusukullatut indeksit ja luminoidut osoittimet.
Lasi: Naarmuuntumaton safiirilasi molemmin puolin (läpinäkyvä takakansi paljastaa upeasti viimeistellyn koneiston).
Vesitiiviys: 100 m / 10 ATM.
Komplikaatiot: Kronografi, päivyri, pikkusekunnit.
Linkki: https://www.tagheuer.com/fi/en/timepieces/collections/tag-heuer-carrera/43-mm-calibre-1887-automatic/CAR2014.FC6235.html
Mukana tulee alkuperäinen laatikko ja paperit
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 28.2.2026 klo 15.35 ・ Ilmoituksen tunnus: 37674420