Kuvagalleria
Vaatepaketti tytölle 150-160 cm
Myydään
5 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 152
Sukupuoli: Tytöt
Vaatepaketti 150-160 senttiselle tytölle
Laadukas ja lähes käyttämätön kellohelmainen Muji-hame joustovyötäröllä ja taskuilla, Väri: khakin ruskea, Koko: 140-150 cm, mutta reilu mitoitus, sopii myös koossa XS/160cm
Siisti ja rento vakosamettimekko, napitus edessä ja kätevät taskut, säädettävät olkaimet. Koko 34 (väljä malli, joka istuu hyvin myös esim. 150-160-senttiselle)
Harmaat Rocker-farkut, koossa 152cm, väljä malli, siistit ja ehjät
Söpö kullanvärinen mekko/tunika 146-152 cm, mutta erittäin väljä ja rento malli sopii myös 160-senttiselle. Ollut pari kertaa päällä discossa ja vappubileissä.
Kahdet hyvät ja laadukkaat treenilegginsit koossa 34/XS/160cm. Ehjät, tahrattomat ja vähän käytetyt: Mustavalkoiset 157 quickdry technology trikoot, koko xs JA Persikanväriset Mujin trikoot, koko xs
Vaatepaketin kunto: ehjä, tahraton ja siisti käytetty
Meillä ei ole kotieläimiä tai voimakkaita hajusteita, eikä meillä tupakoida.
Katso muutkin myynnissä olevat tuotteeni ja kysy edullista yhteishintaa useammalle tuotteelle. Huom. Osa vaatteista myös yksittäin Torissa myynnissä hintaan 3 eur/kpl (katso lisäkuvat sieltä)
Vaatepaketin hinta 5€
Nouto Töölöntorin kulmilta, ei postitusta eikä Toridiiliä.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.3.2026 klo 14.40 ・ Ilmoituksen tunnus: 37818766