Kuvagalleria
(1/5)
Louis Vuitton - Speedy 35 - Käsilaukku
Myydään590 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
[Malli]Ulkoa: käytetty melko paljon. Siinä on joitakin naarmuja. Vetoketjulinja on osittain revennyt.Sisäpuoli: käytetty melko paljon. Siinä on joitakin naarmuja.Remmi/kahvat: käytetty melko paljon. Siinä on joitakin naarmuja.Kulmat: käytetty melko paljon. Siinä on joitakin naarmuja.Metallihardware: käytetty melko paljon. Siinä on joitakin naarmuja.Taskut: käytetty melko paljon. Siinä on joitakin naarmuja.väri: beige, ruskeatyyli: vintagemateriaali: canvas nahkakoko: korkeus 20 cm, leveys 35 cm, syvyys 18 cmhyväkuntoinen.Sarjanumero.Ostettu merkkiliikkeestä Japanista.O-1442■IlmoitusTuote pakataan huolellisesti ja lähetetään EMS:n kautta tai DHL:n tai FedExin välityksellä tilanteen mukaan. Tavallisesti toimitukseen kuluu noin 3 viikkoa. Tuotteeseen sovellettavat tullimaksut, verot ja muut maksut eivät sisälly kohteen hintaan tai lähetys-kuluihin. Nämä maksut ovat ostajan vastuulla.Satunnaisesti maiden tulliviranomaiset tai kuljetusyhtiö voivat ottaa sinuun yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse tulliselvityksen vuoksi. Varmista, että voit vastata puhelimeen. Jos et pysty, lähetys palautuu minulle ja uudelleenlähetys aiheuttaa kaksinkertaisen toimituskulun.Kiitos yhteistyöstänne.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 37820101 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 3.3.2026 klo 14.53 |