Kuvagalleria
Giorgio Armani villahuivi, 170x65cm
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: One size
Merkki: Armani
Väri: Sininen
GIORGIO ARMANI Villahuivi Hapsuilla.
Aito Giorgio Armanin keskiyönsininen huivi, joka on valmistettu erittäin pehmeästä ja laadukkaasta villasta. Tässä klassisessa huivissa on ikoninen Giorgio Armanin logo harmaan ja punaisen sävyissä. Pienet hapsureunat näyttävät erittäin eleganteilta. Huivin nurja puoli on musta.
Käytetty, mutta hyvin hoidettu.
- Villamateriaalissa on hieman nukkaa/nöyhtä, mikä on tyypillistä tälle kangastyypille ja normaalille kulumiselle.
Mitat: 170 × 65 cm
Eläimetön ja savuton koti.
Nouto Aurinkolahdesta, Helsingistä tai postitus.
ENG:
GIORGIO ARMANI Wool Scarf with Fringes.
Authentic Giorgio Armani midnight blue scarf crafted from very soft, quality wool. This classic piece features iconic Giorgio Armani logo in grey and red colors. Small fringed edges look very elegant. Reverse side of the scarf is black.
Used, but well-maintained.
- The wool material has some slight pilling/ fuzziness, typical for this fabric type and normal wear.
Measurements: 170 × 65 cm
Non-smoking and pet-free home.
Pick up from Aurinkolahti, Helsinki or delivery by post.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.3.2026 klo 9.39 ・ Ilmoituksen tunnus: 37888373


