Kuvagalleria
Naisten Focus rannekello
Myydään
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Focus
Sukupuoli: Naiset
Kuvassa on naisten Focus-rannekello, jossa on hopeanvärinen metalliranneke ja strasseilla koristeltu kehys. Kellotaulussa on selkeät tuntimerkinnät ja se on tyyliltään klassinen pukukello.
Vaikka täsmälleen samaa Focus-mallia voi olla haastavaa löytää uutena, useat merkit tarjoavat hyvin samankaltaisia malleja:
Gant Fairhaven Bijou: Erittäin samannäköinen kello, jossa on zirkonioilla koristeltu kehys ja vastaava metalliranneke. Hinnat liikkuvat noin 147–199 euron välillä.
Michael Kors Lexington: Tyylikäs vaihtoehto, jossa on uritettu kehys ja kolmivärinen tai kullanvärinen ranneke.
Regal: Edullisempi vaihtoehto, josta löytyy vastaavia strassikoristeisia naisten malleja.
Ostaja saa viedä itse kellon laitettavaksi aikaan ☺️
Muuton vuoksi myyn, saa tarjota ☺️jos postitan lisätään postikulut.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.3.2026 klo 15.32 ・ Ilmoituksen tunnus: 38044549