Kuvagalleria
Kaiko – Musta pitkähihainen mekko vyöllä, L
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Merkki: Kaiko
Myydään ajaton ja erittäin mukava Kaikon musta mekko. Tässä mekossa yhdistyvät Kaikolle ominainen laatu ja eettinen suunnittelu. Pehmeä materiaali ja rento, mutta ryhdikäs leikkaus tekevät tästä täydellisen valinnan niin arkisiin työpäiviin kuin rennompiin iltamenoihinkin. Mekossa on siro solmimisvyö, jolla voit korostaa vyötäröä tai jättää sen rennosti auki.
Tämä on monikäyttöinen aarre: se toimii upeasti sellaisenaan sukkahousujen tai leggingsien kanssa, ja voit helposti muunnella tyyliä asusteilla. Mekko on ollut käytössä, mutta se on edelleen erittäin siistissä ja hyvässä kunnossa, laatu, joka kestää aikaa ja pesuja.
Tuotetiedot:
Merkki: Kaiko
Väri: Musta
Malli: Pitkähihainen, vyöllä
Kunto: Hyvä / Siisti
Tyyli: Scandinavian / Minimalist / Ethical Fashion
Koko: L
Postitus onnistuu helposti ja turvallisesti ToriDiilillä. Käytämme postituksissa mahdollisimman paljon kierrätysmateriaalia luontoa säästääksemme.
Säästä postikuluissa ja pyydä pakettitarjous! --> Jos löydät profiilistani useamman kiinnostavan tuotteen (kuten vaikkapa näihin sopivat Oxford-kengät!), laita viestiä. Sovitaan yhteinen pakettialennus, jonka jälkeen voit tehdä ToriDiili-tarjouksen sovitulle summalle. Näin saat kaikki aarteet yhdellä postituksella!
Hakusanat: Kaiko, mekko, musta mekko, pitkähihainen mekko, kotimainen design, eettinen muoti, kestävä muoti, minimalistinen tyyli
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.3.2026 klo 20.55 ・ Ilmoituksen tunnus: 38277357