Kuvagalleria
Peak Performance kevytuntuvatakki n. M
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 4,55 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: M
Peak Performance “helium hood” musta kevytuntuvatakki koko n. M.
- Noin mitat; kai-kai 43,5 cm, kainalo-hiansuu 53 cm, niska-helma 62 cm, valmistajan ilmoittama koko S, women. Mielestäni unisex malli.
- Tuulenpitävä ja vettä hylkivä, täytteenä RDS-sertifioitu untuva (90% ankan untuva,
10% höyhen).
- Kevyt, lämmin, sileä ja taipuisa.
- Monikäyttöinen takki, voi käyttää ulkokerroksena tai lämpöisenä välikerroksena kuoritakin alla. Menee pieneen tilaan, näppärä esim. matkoille.
- Hihansuissa ja helmassa joustavat kuminauhakantit.
- Hyvin suojaavan, kiinteän, hupun etureunassa ja keskellä poikittain reunasta reunaan pikalukoilla säädettävät kuminauhat.
- 2 etutaskua ja vetoketjullinen rintatasku.
- Edessä vetoketju, jonka alapuolella tuulilista, vetoketjuissa isot vetimet, helpot käyttää.
- Niskassa, ulkopinnalla, värikäs ripustuslenkki.
- Tikkitakki on hyvässä käytetyssä kunnossa, untuvat paikoillaan ja lämmin. Hihansuiden ja helman kanteissa vähän pientä nyppyä/nukkaa/hahtuvaa. Sisäpuolen materiaali- ja ohjelaput leikattu pois sisäpuolelta.
Hp 76,- euroa nouto Nokia/keskusta. Toimitus postitse (Posti/paketti seurantakoodilla Suomeen) hp 85,- euroa.
Maksu käteisellä/mobilepay/tilisiirto.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 15.3.2026 klo 18.43 ・ Ilmoituksen tunnus: 38390059