Kuvagalleria
Söpö ranskalainen kirjailtu mekko
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,65 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: S
Tyyppi: Kesämekko
Väri: Musta
Ranskalaisia mekkoja myyvästä putiikista noin vuonna 2009 ostettu mekko kauniilla kirjailuilla. Liike myi kutakin mallia vain muutaman kappaleen, joten tämän pitäisi olla suhteellisen ainutlaatuinen pukine.
Yläosassa kuminauharypytys, ei vetoketjua. Koko virallisesti 36, mutta joustavuutensa ansiosta sopii myös vähän pienemmälle tai isommalle (itse olen kuvissa noin kokoa 38). Muutamia kertoja käytetty, mutta hyvässä kunnossa kaikin puolin. Kangas on ohuehkoa puuvillaa, ihanan kevyt ja hengittävä esimerkiksi kesän tapahtumiin. Olkaimia voi pitää joko hartioilla tai olkapäillä.
Kulkeutuu tarvittaessa menojeni mukaan Joensuu/Kitee.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 12.5.2026 klo 17.01 ・ Ilmoituksen tunnus: 41338058


