Aurinkolasit REDGREEN naisten uudet + kotelo (€ 120), S-koko
Myydään20 €
Kuvaus
2000-luvun alun kaarevaa mallia olevat, melkein jo vintaget mutta käyttämättömät merkkiaurinkolasit. Korkeus edestä 40 mm, sisäleveys sangasta sankaan noin 127 mm.
Naisten keskimääräistä vähän pienempi koko. Kaartuvat aika voimakkaasti sisäänpäin, joten sangat ottavat otteen korvien takaa. Mainitaan vielä, että mallinuken päänympärys on 55 cm, eli aika pieni, joten lasit näyttävät sen päällä vähän isommilta kuin usemmilla aikuisilla.
120,00 euron hintalappu yhä paikoillaan. (Peräisin optikkoliikkeen konkurssipesästä, siksi mahdollisuus myydä halvemmalla.)
Mukana alkup. kotelo ja puhdistusliina.
Postitus 6,90 eur. Maksutiedot saat kohteen sulkeuduttua automaattiviestissä, jonka lisäksi näet ne myös kohteen sivulta.
Palautusoikeus 14 vrk jos esim. koko tai malli ei olekaan mieluinen. (Myyntikuntoisena. Palauttaja maksaa palautuspostikulut.)
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.