Kuvagalleria
Kilpatanssipuku vakiopuku XS 34 / S 36
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 36
Tyyppi: Muut mekot
Väri: Keltainen
Myydään upea, todella näyttävä ja erottuva teetetty vakiopuku, koko XS/S (34-36).
Erinomaisessa kunnossa, tanssittu vain parit kisat.
Swarovskin strassit, helma kauniisti liikkuva krinoliineilla, tehostettu oranssilla värillä. Puvun värit keltainen ja oranssi, strassit heijastavat kauniisti useampaa väriä eli oikea katseenvangitsija!
Mukaan 4kpl liehukkeita käsiin sekä kaulakoru ja korvikset (erillisen kuvan saat pyytämällä, ei mahtunut ilmoitukseen). Alunperin lähes kahden tuhannen euron puku. Puku on pesty ja puhdas. Laadukasta kotimaista tekoa, ompelija kokenut Leena Iivonen Salosta.
Saa tulla sovittamaan! Littoinen (n. kilometri varissuolta) / menojen mukaan Turku ja lähialueet. Vantaa saattaa onnistua myös menojen mukana. Voit myös tarjota hintaa.
Katso myös muut ilmoitukseni, myynnissä toinenkin vakiopuku (mustavalkoinen) sekä muuta ihanaa itselle ja lahjaksi!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 30.1.2025 klo 13.21 ・ Ilmoituksen tunnus: 459770