Kuvagalleria
Aito Mulberry nahkalompakko / matkalompakko
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 5,27 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Merkki: Mulberry
Sukupuoli: Unisex
Materiaali: Nahka
Myydään uudenveroinen, harvinainen ja erittäin ylellinen aito brittiläinen Mulberry-nahkalompakko (aitoa nahkaa / Genuine Leather). Kannessa on ikoninen Mulberryn puulogo kohokuviona.
Tämä on erittäin kallis ja laadukas luksustuote, jonka ovh-hinta uutena liikkeessä on noin 400 euroa. Lompakko on poikkeuksellisen tilava ja käytännöllinen: sisällä on runsaasti osastoja seteleille, kuusi korttipaikkaa, läpinäkyvä tasku ID-kortille/ajokortille sekä suuri ja tyylikäs haitariosasto kolikoille tai kuiteille.
Kaikki vetoketjut ja nepparit toimivat täydellisesti, sisus on täysin puhdas ja siisti, ei mitään käytön jälkiä. Loistava tilaisuus hankkia aitoa luksusta murto-osalla hinnasta.
Nouto tai ToriDiili (nopea lähetys seurantakoodilla).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 30.9.2026 klo 6.22 ・ Ilmoituksen tunnus: 47833869