Kuvagalleria
(1/1)
Saab/Opel 2.5-3.0 V6 Vesipumppu 90-09
Myydään25 €
Kunto: Uusi
Merkki: Saab
GM kutoskoneiden uusi vesipumppu. Calibra/Vectra/Omega/Saab
Nouto Porista tai Matkahuolto 7e. Viestillä tavoittaa parhaiten. HUOM! HUOM! HUOM! VASTAAMME VIESTIINNE SÄHKÖPOSTILLA! VARMISTA SÄHKÖPOSTIOSOITTEESI AJANTASAISUUS JA LISÄKSI ROSKAPOSTIKANSIO, JOS ET KÄYTÄ GMAIL-OSOITETTA!
SAAB 8821944
SAAB 5958601
SAAB 5958061
SAAB 4770970
OPEL R1160043
OPEL 93170697
OPEL 90444649
OPEL 1334140
OPEL 1334059
Lisäpalvelut

Valtakunnan Kone
Kielokorventie 14 29570 Pori, Söörmarkku, Satakunta
Viimeksi muokattu: 22.10.2026 klo 0.14 ・ Ilmoituksen tunnus: 48864815