Kuvagalleria
(1/2)
Chanel - CH5417 - Silmälasit
Myydään250 €
Kiinnostuitko kohteesta? Siirry Catawikiin ostamaan tai tekemään tarjous painamalla punaista ”Siirry myyjän sivustolle” -painiketta. Näet kokonaishinnan ennen tarjouksen vahvistamista.
- Tärkeää:
Voittavaan tarjoukseen lisätään 9 % ostajansuoja + €3 sekä toimituskulut.
Chanel CH5417 — Aurinkolasit
Aurinkolasit Chanel CH5417, tyylikkäässä musta-valkoisessa yhdistelmässä, erottuva design ja Maisonin ikoniset yksityiskohdat.
Alkuperäinen malli, erittäin hyvässä kunnossa valokuvien mukaan. Tyylikäs ja nykyaikainen malli, ihanteellinen niille, jotka etsivät erottuvaa ja ajattoman Chanelia.
Viite: CH5417
Mittoja: 55□18 145
Mukana: alkuperäinen Chanel-kotelo
Kunto: erittäin hyvässä kunnossa
Toimitus: nopea ja huolellisesti pakattu.
Tietoa Catawikista
Catawiki on vuonna 2008 perustettu alankomaalainen verkkohuutokauppa-alusta. Olemme tunnettuja siitä, että olemme erikoistuneet harvinaisten ja poikkeuksellisten esineiden huutokauppoihin. Catawikilla asiantuntijatiimimme arvioi ja tarkistaa kohteet ennen niiden julkaisemista huutokauppaan varmistaakseen niiden aitouden ja laadun.
Lisäpalvelut

Catawiki
Sint Jorissteeg 2 00100 Helsinki, Keskusta - Etu-Töölö, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 30.10.2026 klo 5.55 ・ Ilmoituksen tunnus: 49223546
Lisää kaupalta Catawiki
400 €
Christian Loboutin Hot Chick da 100 mm - Korkokengät - Koko: EU 41 - Uusi
Keskusta - Etu-Töölö, Helsinki