KAUPPA

LÜMICO OÜ
Kaupan kaikki ilmoitukset (31)
Koti ja asuminen, Rakennustarvikkeet ja työkalut
http://www.lumico.fi

49 €
Ikkunat alennuksella jopa 51%
Ilmoitustyyppi: | Myydään | Ilmoitus jätetty: | 7 maaliskuuta 13:09 |
Lisätiedot
KIINTEÄ, Kaksinkertainen lasi, U - arvo ~ 1.2600x600 (mm), 49 EUR sisältää ALV (normaali hinta 102 EUR) Uw=1,3
1000x1000 (mm), 77 EUR sisältää ALV (normaali hinta 158 EUR) Uw=1,2
1200x1200 (mm), 97 EUR sisältää ALV (normaali hinta 199 EUR) Uw=1,2
Sisäänpäin avautuva, saranoitu sivusta ja päältä, kaksinkertaisella lasilla, U - arvo ~ 1.2
600 x 600 (mm), 88 EUR sisältää ALV (normaali hinta 180 EUR) Uw=1,3
1000 x 1000 (mm), 124 EUR sisältää ALV (normaali hinta 254 EUR) Uw=1,2
1200 x 1200 (mm), 149 EUR sisältää ALV (normaali hinta 304 EUR) Uw=1,2
Toimituskulut eivät sisälly hintaan (toimitus Viron varastosta)
Kaikkia muita mittoja saatavilla, 1mm tarkkuudella, lähetä pyyntösi
Ikkunamme ja ovemme valmistetaan antamiesi mittojen ja teknisten vaatimusten mukaisesti. Hanki ikkunat ja ovet varastohinnoin suoraan kotiovellesi toimitettuina.
Käytämme ainoastaan laadukkaita saksalaisia GEALAN-profiileja, saksalaisia Siegenia-liitoksia ja Pilkington-lasia (UK).
Kiinnitämme erityistä huomiota tuotteidemme huolelliseen pakkaaamiseen, jotta niiden toimittaminen olisi mahdollisimman turvallista.
Ole hyvä ja ota meihin yhteyttä lisätietoja varten, käy verkkosivuillamme tai lähetä meille hintakysely. Olemme avuksesi mielellämme.
Lähetä kysely!
Soita meille: +358248097101
Nosta ilmoitus kärkeen
Siirry kassalle
Tai lähetä viesti
numeroon
numeroon
Maksukoodien luomisessa sattui virhe, koita myöhemmin uudestaan.
Tori.fi ei vastaa palvelussa ilmenevistä teknisistä vioista, huolto- tai asennustoimista aiheutuvista keskeytyksistä tai kolmansista osapuolista johtuvista tiedonsiirtoon liittyvistä ongelmista, häiriöistä tai katkoksista. Asiakkaan on mahdollista saada sähköpostitse kuitti ostoksesta antamalla sähköpostiosoite ennen maksun vahvistamista. Kuitin tilaaminen on asiakkaan vastuulla. Kuittia ei voi pyytää jälkikäteen. Tori.fi ei korvaa käyttö- ja sopimusehtositoumuksen jälkeistä maksutapahtumaa mikäli ilmoituksen tarkastuksessa ilmenee sääntörikkomuksia.
Ilmoittaja on kieltänyt telemarkkinoinnin.
Telemarkkinoija rikkoo lakia jos ottaa yhteyttä henkilöön, joka on kieltänyt telemarkkinoinnin. Ilmoittajana, voit kertoa meille luvattomasta telemarkkinoinnista käyttämällä asiakaspalvelun yhteydenottolomaketta.