KAUPPA

Pirkanmaan Perävaunumyynti
Liikkeen kaikki ilmoitukset (415)
Teollisuustie 2 Avoinna Ma-Pe Klo10-17
33470 Ylöjärvi
http://www.pirkanmaanperavaunumyynti.fi

Juha Laakkonen
Myynti
0407049778

Tiina Pajunen
Myynti
0413150808
–
Eduard Lavetti 4x2
Ilmoitustyyppi: | Myydään | Ilmoitus jätetty: | 29 maaliskuuta 08:07 | |
Kunto: | Uusi |
Lisätiedot
Eduard on Euroopan johtavimpia kärryn valmistajia.
Suomessa Eduard on myydyin lavettimalli jo useana
vuonna.EDUARD peräkärryt valmistetaan korkealuokkaisista komponenteista nykyaikaisilla ja laadukkailla menetelmillä. Kärryjen rungot on valmistettu hitsaamalla ja ilman pulttiliitoksia. Runko, akselisto ja aisa ovat upottamalla kuumasinkityt ja tämä pitää ruosteen tehokkaasti loitolla.
Lavan pohjalevy on yksiosainen 15mm paksu filmivaneri.
Kaikissa EDUARD peräkärryissä on renkaat lavan alla.
Tuotteet on suunniteltu ammattikäyttöön!!
Nyt suoraan maahantuojanvarastosta, valmiiksi rekisteröitynä ja liikennekäytössä.
406x200 lava, irrotettavat laidat 30cm
kokonaismassa
2000kg / 2700kg / 3000kg / 3500kg
Lisävarusteena mm.
- Ajorampit koteloituna lavan alle
- Nastapyörät
- Vinssi + Teline
- Takatukijalat
- Kapelli
- aisalukitus
PYYDÄ TARJOUS HALUAMASTASI PAKETISTA!
peravaunumyynti@gmail.com
p.0407049778
Tervetuloa tutustumaan paikanpäällä
Myymälä avoinna ma-pe klo10-17
os.teollisuustie 2 33470 Ylöjärvi
Nosta ilmoitus kärkeen
Siirry kassalle
Tai lähetä viesti
numeroon
numeroon
Maksukoodien luomisessa sattui virhe, koita myöhemmin uudestaan.
Tori.fi ei vastaa palvelussa ilmenevistä teknisistä vioista, huolto- tai asennustoimista aiheutuvista keskeytyksistä tai kolmansista osapuolista johtuvista tiedonsiirtoon liittyvistä ongelmista, häiriöistä tai katkoksista. Asiakkaan on mahdollista saada sähköpostitse kuitti ostoksesta antamalla sähköpostiosoite ennen maksun vahvistamista. Kuitin tilaaminen on asiakkaan vastuulla. Kuittia ei voi pyytää jälkikäteen. Tori.fi ei korvaa käyttö- ja sopimusehtositoumuksen jälkeistä maksutapahtumaa mikäli ilmoituksen tarkastuksessa ilmenee sääntörikkomuksia.
Ilmoittaja on kieltänyt telemarkkinoinnin.
Telemarkkinoija rikkoo lakia jos ottaa yhteyttä henkilöön, joka on kieltänyt telemarkkinoinnin. Ilmoittajana, voit kertoa meille luvattomasta telemarkkinoinnista käyttämällä asiakaspalvelun yhteydenottolomaketta.