65 €
215/50 R17" käytetty rengas Gislaved
Ilmoitustyyppi: | Myydään | Ilmoitus jätetty: | 17 maaliskuuta 16:06 | |
Kunto: | - | |||
Rengastyyppi: | Nastarenkaat | Leveys: | 215 mm | |
Keskireiän halkaisija: | - | Profiili: | 50 | |
Pulttijako: | - | Tuumakoko: | 17" |
Lisätiedot
+ % % % - Löydät tämän ja monen muun tuotteen
ajankohtaisimman alennuksen sivuiltamme:
https://hetirenkaat.fi/ tai soittamalla:
0440388756 / 0447744077 MEILLÄ RENGASTYÖT TEHDÄÄN ILMAN AJANVARAUSTA!
- Tarkistetut renkaat : Gislaved Nord Frost 100 95TXL
- Hinta 65e-75e/1kpl
- 2kpl : 130e
- Kulutuspinta: 6-7 mm
- Varastonumero: 273537
SAATAVILLA MYÖS MUITA 215 50 R17 RENKAITA ALKAEN JOPA 15,00 EUR/RENGAS.
PÄÄVARASTO JA MYYMÄLÄ LAHDESSA!!!
Sopenkorvenkatu 5, 15800 LAHTI
PUH. 044 038 8756 / 044 774 4077
karhula.auto@gmail.com
ILMAINEN PIKATOIMITUS HELSINKIIN YHTEISTYÖKUMPPANIN LIIKKEESEEN,
JOSSA NOPEA RENGASTYÖ TAI NOUTO MAHDOLLISUUS: Valokaari 10, 00750 HELSINKI (kehä 3 kupeessa, 5 min ajomatka Vantaan Ikeasta länteen).
RENKAIDEN TOIMITUS KAUTTA MAAN ALKAEN JOPA 15,00 EUR/RENGAS.
Hetirenkaat.fi : Täydellinen rengasalan palvelutarjonta!
kesärenkaat, talvirenkaat, nastarenkaat, kitkarenkaat, vararenkaat
alumiinivanteet, peltivanteet, soviterenkaat, pultit, mutterit, spacerit, keskikupit, keskikuppi tarrat, kausisäilytys, rengashotelli, rengastyöt, vannetyöt, tasapainotus, renkaiden paikkaus ja korjaus, vanteiden oikaisu, suoristus, hitsaus, hiekkapuhallus, maalaus, TPMS-rengaspaineanturit ja ohjelmointi, renkaiden vuokraus.
215 50 R 17 ,, 215 50 R17 ,, 215/50 R17
215 50R17 ,, 215 50R 17
MYÖS OSTETAAN VANTEITA JA RENKAITA - TARJOA OMASI!
Vaihdetaan, myynti, myydään, osto, vaihto, kesä, nasta, kitka.
Nosta ilmoitus kärkeen
Siirry kassalle
Tai lähetä viesti
numeroon
numeroon
Maksukoodien luomisessa sattui virhe, koita myöhemmin uudestaan.
Tori.fi ei vastaa palvelussa ilmenevistä teknisistä vioista, huolto- tai asennustoimista aiheutuvista keskeytyksistä tai kolmansista osapuolista johtuvista tiedonsiirtoon liittyvistä ongelmista, häiriöistä tai katkoksista. Asiakkaan on mahdollista saada sähköpostitse kuitti ostoksesta antamalla sähköpostiosoite ennen maksun vahvistamista. Kuitin tilaaminen on asiakkaan vastuulla. Kuittia ei voi pyytää jälkikäteen. Tori.fi ei korvaa käyttö- ja sopimusehtositoumuksen jälkeistä maksutapahtumaa mikäli ilmoituksen tarkastuksessa ilmenee sääntörikkomuksia.
Ilmoittaja on kieltänyt telemarkkinoinnin.
Telemarkkinoija rikkoo lakia jos ottaa yhteyttä henkilöön, joka on kieltänyt telemarkkinoinnin. Ilmoittajana, voit kertoa meille luvattomasta telemarkkinoinnista käyttämällä asiakaspalvelun yhteydenottolomaketta.