KAUPPA
Salamakauppa

Kaupan kaikki ilmoitukset (993)

Kaakonsiipi 8
40340 Jyväskylä
Koti ja asuminen
http://www.salamakauppa.fi

Salibandymailan uusia lapoja
  • Salibandymailan uusia lapoja
5 €

Salibandymailan uusia lapoja

Ilmoitustyyppi: Myydään Ilmoitus jätetty: 19 kesäkuuta 23:07
Kunto: Erinomainen
Toimitustapa:
Lähetys
Lisätiedot
"Salibandymailan uusia lapoja. Kaikki käyttämättömiä 5 e/kpl.
Salibandymailan lapa (Exel Mega 2.0 MB left) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-mega-20-mb-left
Salibandymailan lapa (Canadien Sixx Soft right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-canadien-sixx-soft-right
Salibandymailan lapa (Exel Vision MB left) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-vision-mb-left
Salibandymailan lapa (Exel Vision MB right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-vision-mb-right
Salibandymailan lapa (Exel Air SB right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-air-sb-right
Salibandymailan lapa (Exel Mega 2.0 MB left -keltainen) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-mega-20-mb-left-keltainen
Salibandymailan lapa (Exel Ice MB right -keltainen) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-ice-mb-right-keltainen
Salibandymailan lapa (Exel Air SB right -oranssi) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-air-sb-right-oranssi
Salibandymailan lapa (Exel Blade Ice left -oranssi) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-blade-ice-left-oranssi
Salibandymailan lapa (Salming Quest II -right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-salming-quest-ii-right
Salibandymailan lapa (Exel Air SB -left) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-air-sb-left
Salibandymailan lapa (Exel Ice MB -right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-ice-mb-right
Salibandymailan lapa (Fat Pipe Hole -right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-fat-pipe-hole-right
Salibandymailan lapa (Zone Greed -right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-zone-greed-right
Salibandymailan lapa (Zone Rock -right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-zone-rock-right
Salibandymailan lapa (Canadien Leaf -right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-canadien-leaf-right
Salibandymailan lapa (Exel Air MB -right) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-air-mb-right
Salibandymailan lapa (Exel Air SB -right -musta) https://www.salamakauppa.fi/tuote/salibandymailan-lapa-exel-air-sb-right-musta
" Kannattaa ottaa yhteyttä viestitse -puheluihin vastaamme mahdollisuuksien mukaan. Tuotteet voidaan postittaa (mikäli otsikossa ei erikseen mainita, että vain nouto) ja ne voi ostaa suoraan verkkokaupastamme (linkki alla). Kannattaa tutustua myös verkkokaupan muuhun valikoimaan! Verkkokaupasta ostettujen tuotteiden nouto onnistuu Huhtasuolta olevasta noutopisteestä viimeistään seuraavana päivänä tilauksesta (avoinna 10:00 - 20:00 joka päivä, noutopisteessä lukolliset lokerot). M1008