Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo on italialainen brändi ja rekisteröity tuotemerkki.Tecnotempo on italian brändi, joka yhdistää laadun ja muotoilun jokaisessa kellossa niille, jotka arvostavat ajattoman tyylin.Jokainen malli, korkealaatuisten komponenttien kanssa, edustaa täydellistä kohtaamista perinteiden ja innovaation välillä niille, jotka elävät aikaa tyylillä.Tässä huutokaupassa tarjoamme:Tecnotempo Automatic Diver's 1000M Limited Edition 200PCSKellon kotelon halkaisija on 46 mm (kruunun ulkopuolella) ja paksuus 16,5 mmUusi, tagin, laatikon ja 2 vuoden virallinen takuuTecnotempo-kello on valmistettu ensiluokkaisista komponenteista:316L-teräksinen koteloLuotettava Japanin automaattikone Seiko nh35 (24 jalokiveä, 41 tunnin varaussäiliö täydellä latauksella)Yksisuuntainen bezelVihreä–musta kellotauluAutomaattinen Helium Release Valve (Heliumin vapautusventtiili)Safiirin kristallilasiVihreä kuminen rannekeKruunu ruuvitettu alasKotelon halkaisija: 46 mm (kruunun ulkopuolella)Kotelon paksuus: 16,5 mmRannekkeen leveys: 24 mm – 22 mmVesitiiviys: 1000 metriä (100 ATM)Kellon ympärysmitta on noin 23 cmPaino: noin 165 g.Laatikko, yleisohje (englanti/italia), 2 vuoden virallinen takuuTavara pakataan huolellisesti ja lähetetään Italiasta kuriiripalveluna (seurattavissa ja vakuutettu)
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.