Kuvagalleria
(1/5)
Gucci - GG Supreme sherry line - Käsilaukku
Myydään392 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
[Ehto]Ulkopuolelta: hyvin käytetty. On joitain naarmuja.Sisäpuolella: melko käytetty. On joitain naarmuja.Remmit/kahvat: melko käytettyjä. On joitain naarmuja.Kulmat: melko käytettyjä. On joitain naarmuja.Metallitarvikkeet: melko käytettyja. On joitain naarmuja.Taskut: melko käytettyja. On joitain naarmuja.väri: beige, ruskeatyyli: vintagemateriaali: kanvasnahkakoko: korkeus 25 cm, leveys 30 cm, syvyys 15 cmhyvä kunto.(Tämä tuote on vintage ja sillä ei ole sarjanumeroa)ostettu japanilaisesta brändikaupasta.1124■IlmoitusTuote pakataan huolellisesti ja lähetetään EMS:n tai DHL:n tai FedExin kautta tilanteen mukaan. Yleensä toimitukseen kuluu noin 3 viikkoa. Tuotteen hintaan tai lähetyskuluihin ei sisälly arvonlisävero, tullit tai muut maksut. Nämä kulut vastaavat ostaja.Satunnaisesti maasi tulli tai toimitusyhtiö voi ottaa sinuun yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse tulli- ja toimitusasiakirjojen käsittelyä varten. Varmista, että voit vastata puhelimeen. Jos et pysty, paketti palautetaan minulle ja uudelleenlähetys aiheuttaa kaksinkertaisen toimituskulun.Kiitos yhteistyöstä.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 41723103 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 20.5.2026 klo 15.10 |