Kuvagalleria
Työmaakontti / varastokontti / sosiaalitilakontti / toimistokontti
Myydään
2 700 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Tyhjiä ylimääräiseksi jääneitä kontteja valmiilla sisäpinnoilla. Kontit ovat olleet osa 24kontin yhtenäistä rakennusta. Osta tästä työmaakopiksi tai esimerkiksi pihasaunan rungoksi! Näistä on helppo yhdistellä myös kahden tai useamman kontin kokonaisuuksia, kattoon kuuluvat pellit ja kiinnikkeet saa myös mukaan halutessaan.
Kontteja löytyy yhteensä 24kpl:
1kpl wc-kontti: 4wctä, 2 pisuaaria, altaat. á 3000€
1kpl suihkukontti: 5 suihkukaappia, 2x vesivaraajat á 3500€
3kpl keittiökontti: kolmen kontin yhdistetty kokonaisuus, jossa yhtenäinen 6m x 7,5m oleskelutila. Helppo purkaa ja kasata. Yht 6000€
7kpl normaalia konttia. Yhdessä päädyssä ovi, toisessa ikkuna. á 2700€
12kpl konttia eteisellä. Kontin päädyssä on eteinen/katos. Toisessa päässä ikkuna. Kontin eteistila on ollut konttirakennuksen käytävää, ja ostajan kannattaa levyttää eteistilan aukot umpeen. á 2500€
Konttien tiedot:
- Valmistaja: Pro contain 2008
- Ulkomitat: 245x600cm
- Sisäseinät lastulevyä
- seinissä ja katossa villaeristys
- lattia muovimatto+lastulevy, eristämätön
- Sähkökeskus valmiina - sähköt liitetään voimavirtapistokkeella helposti
- Lämpöpatteri sähkötoiminen.
- Ilmanvaihtokone konteissa
- Ovet on äänieristettyjä puupalo-ovia.
Kontit myydään valmiiksi purettuna toisistaan, eli ostajan ei tarvitse kuin nostaa omansa kyytiin. Nouto kaikista helpoin kuorma-autolla jossa on nosturi. Noutokohde on yhden lauttamatkan takana, mutta lautta kulkee 15min välein ja siihen mahtuu raskaalla kalustolla.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 28.6.2026 klo 12.22 ・ Ilmoituksen tunnus: 43357712
