Kuvagalleria
(1/9)
Guess – pitkä aito nahkatakki teddyvuorilla & kirjailuilla
Myydään88 €
Kuvaus
Guess – pitkä aito nahkatakki teddyvuorilla & kirjailuilla
Jackpot Second Hand
Upea ja ajaton Guessin pitkä nahkatakki, jossa yhdistyvät klassinen eleganssi ja lämmin käyttömukavuus. Takki on valmistettu aidosta nahasta ja vuorattu kauttaaltaan pehmeällä teddy-tyylisellä vuorella, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan kylmempiin vuodenaikoihin.
Etupuolen koristeelliset kirjailut tuovat takkiin hienostunutta yksilöllisyyttä, ja hakaskiinnitys säilyttää linjakkaan ja elegantin ilmeen ilman näkyviä nappeja. Leikkaus on vartaloa kauniisti myötäilevä ja pituus antaa suojaa sekä arvokkaan siluetin.
Tämä on laadukas second hand -löytö, jossa näkyy Guessin tunnistettava tyyli ja huolellinen viimeistely – takki, joka ei jää huomaamatta.
Kunto: erinomainen – siisti ja hyvin säilynyt
Merkki: Guess
Koko: M
Kiinnitys: hakaskiinnitys edessä
Materiaali:
Päällinen: 100 % aitoa nahkaa
Vuori: 100 % akryyli (teddy)
Valmistusmaa: Kiina
Hinta: 88e, toimitus 7,90e postipakettina, myös nouto Tampere Tammela
Kun tunnet sen – tiedät löytäneesi.
Huom. ALV 0% merkityt tuotteemme eivät sisällä vähennettävää arvonlisäveroa! (marginaaliverotus ALV 79 a §:n mukainen verotus.)
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Uusi
- Koko
- M
- Merkki
- GUESS
- Tyyppi
- Pitkä takki
- Väri
- Ruskea
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 34526917 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 14.12.2025 klo 18.54 |

